Historia jonë

Rreth nesh

Ne ofromë një shërbim të shpejtë dhe cilësor.Klientët tanë janë pritoriteti ynë.

Mirësevini në Bar Santa

Eksperienca jonë

Bar Santa ka një eksperiencë disa vjecare në Bistro & Bar Kafe.Ambjent i këndshëm i krijuar me dashuri.Me një menu të re dhe të përmirësuar me pije e ushqime të shijshme dhe gjithashtu cmime fantastike.Atmosferë e këndshme miqësore.

Na gjeni ne hartë

Rruga “Myslym Shyri”
Tiranë 1001

Follow on instagram Bar.Santa

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Follow on Facebook Art Lounge Pacrami

Tiranë, Shqipëri

ejani & na vizitoni